понеділок, 30 вересня 2024 р.
неділя, 29 вересня 2024 р.
День пам'яті трагедії Бабиного Яру
Щороку 29 вересня в Україні відзначають День пам’яті трагедії Бабиного Яру. Це страшний символ того, що найжахливіші злочини відбуваються тоді, коли світ обирає не помічати, мовчати, бути байдужим, бути недостатньо рішучим, аби дати злу гідну відсіч. Коли очі світу заплющені, людяність програє. Бабин Яр – наочний доказ звірства, на яке спроможні режими на чолі з вождями, що тримаються на залякуванні та насильстві. У будь-які часи вони нічим не відрізняються. Але має відрізнятися реакція світу. Це те, чого світ повинен був навчитись. Треба стояти на сторожі людяності, життя і справедливості. Треба захищатись від зла. Вічна пам'ять усім жертвам нацистів! Вічний осуд кожному, хто винен у вбивствах у Бабиному Яру!
субота, 28 вересня 2024 р.
Говоримо українською
Продовжуємо пізнавати цікаве в мові! Чому зараз на вулиці важко зустріти хоча б одну ДОБРОДІЙКУ, і що треба казати, коли ти бачиш свого ТОВАРИША вперше в житті? Дізнайся ці секрети саме у цій серії!
середа, 25 вересня 2024 р.
«Україна для кожної дитини»: дізнайтеся, як прийняти дитину в родину
В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.
На платформі dity.gov.ua («Україна для кожної дитини») ви зможете дізнатися все про сімейні форми виховання, усиновлення та послугу патронату. Цей ресурс створений, щоб підтримати тих, хто хоче запропонувати дитині свою родину. Там ви знайдете покрокові інструкції, поради фахівців і необхідну підтримку на кожному етапі.
Ви можете обрати той шлях, який підходить саме вам:
🔹 Опіка/піклування: переважно для родичів, але й для тих, хто пройшов спеціальне навчання. Ви стаєте законним представником/-цею дитини та відповідаєте за її життя, здоров'я, фізичний і психічний розвиток. При цьому держава надає фінансову підтримку на утримання дитини.
🔹 Прийомна сім'я: це родина або людина, яка прийняла на виховання до 5 дітей. Тут діти отримують тепло, підтримку і мають можливість зростати та розвиватися в безпеці й любові. Держава виділяє кошти на утримання дітей.
🔹 Великі прийомні сім’ї (ДБСТ): беруть на виховання та спільне проживання не менше, ніж пʼять дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. А держава виплачує грошове забезпечення батькам-вихователям, а також соціальну допомогу на кожну дитину.
🔹 Патронат: тимчасовий догляд та реабілітація в сім'ї патронатного вихователя, що допомагає дитині відчувати родинне тепло, поки батьки долають труднощі. Держава оплачує роботу патронатного вихователя та виділяє кошти на утримання дитини.
Дізнайтеся, як прийняти дитину в родину, на dity.gov.ua.
вівторок, 24 вересня 2024 р.
Увага! Важливо!
Викриття спроб противника розгорнути мережу орієнтовних на молодь
каналів у соцмережах і месенджерах, які закликають до вчинення диверсій
та терактів
Із початком російського вторгнення та повномасштабної війни ворог активно використовую різні форми та види пропаганди, що неабияк впливає на українське суспільство.
У зв’язку з останніми подіями та зростанням активності ворожих сил, закликаємо вас бути обачними та уважними в соціальних мережах і месенджерах. Противник намагається залучити молодь до небезпечних дій через різноманітні канали та групи, що закликають до вчинення диверсій та терористичних актів.
Ми зацікавлені у викритті цих спроб та зобов’язані попередити вас про серйозні наслідки.
Будьте уважними до контенту, який ви бачите та розповсюджуєте. Завжди перевіряйте джерела інформації та не піддавайтеся на провокації.
Пам’ятайте, що відповідальність за такі дії настає з 14 років. Кримінальна відповідальність є невідворотною, і кожен, хто вчинить такі злочини, понесе покарання відповідно до закону.
Як уникнути небезпеки в соцмережах?
- Користуйтесь лише офіційними та перевіреними каналами.
- Уважно відслідковуйте ваших підписників і друзів у соцмерех. Чітко продумуйте контент, який ви розміщуєте чи яким ви ділитеся у своїх стрічках.
- Якщо ви помітили підозрілі канали або отримали небезпечні пропозиції, негайно повідомте про це відповідним органам .
- Залишайтесь пильними та дбайте про свою безпеку!
неділя, 22 вересня 2024 р.
День партизанської слави
понеділок, 9 вересня 2024 р.
Онлайн навчання з мінної безпеки та надання першої медичної допомоги
Вивчаймо українську!
Трохи про наші імена та пестливі форми у звертанні українською.
-
З 25 по 31 березня 2024 року час весняних канікул. Особливу увагу необхідно приділити правилам техніки безпеки та поведінки. Зверніть увагу!
-
Викриття спроб противника розгорнути мережу орієнтовних на молодь каналів у соцмережах і месенджерах, які закликають до вчинення диверсій ...